O. DVOCH.O 2 ks Leskom Zvýrazňovač Krém 25ml pre dropshipping

Nový produkt

Skladom

€3.54

pre dropshipping.

Štítky: otwoo, Oko, make-up, bronzer make-up, bodi krém, o dva, klinec leskom, jedinečný zvýrazňovač, make-up, sullen, earhook.

Certifikácia GZZZ
Číslo Modelu 9133 zvýrazňovač
Množstvo 1 Kus
NET WT 25ml
Krajina/Región Výroby Čína
GZZZ YGZWBZ
Zložka Kvapalina Zvýrazňovač
Názov Značky O. DVOCH.O
Druh Bronzer & Zvýrazňovač
Príprava Krém
Číslo Certifikátu 2019061002
Veľkosť Full Size

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

O. DVOCH.O 2 ks Leskom Zvýrazňovač Krém 25ml pre dropshipping

O. DVOCH.O 2 ks Leskom Zvýrazňovač Krém 25ml pre dropshipping

Súvisiace produkty

Popis: FOCALURE rainbow zvýrazňovač je ideálny professional eye shadow prejdite na palete, to má všetko, čo potrebujete v jednej ruke zber palety sú 6 tiene s veľký mix leskom a experimentálne odtiene vytvoriť a vzhľad a paly s,pre úžasný výkon a hodnotu. Funkcie: -Dážď na vaše kvety, -Slnko vo vašom amourous srdce, -Dúha vo vašom živote! Farby:

€3.78

O produkte: (1) Leskom Zvýrazňovač - Jemné textúry, jednotná farba, pearlescent farbu svetla, dobré stereoskopické účinky, vám delikátna vzhľad. (2) Obrys & Korektor - S mäkké zvýrazňovač krém, môže dať plynulý a bezchybný vzhľad vašej pokožky, ktoré môžu jasne vidieť jas pokožky. (3)Aby Vaša Tvár Vyzerá 3D a Udržať Váš make-up

€3.00

RM1682252791271204 1682252790731563 O. DVOCH.O Kvapalina Zvýrazňovač Tvoria Zvýrazňovač Krém Korektor Leskom Tvár Obrys Osvetlenie Samoopaľovacie Kvapiek Na Tvár Make-Up Detail: názov značky: O. DVOCH.O Názov výrobku: Kvapalné zvýrazňovač Čistý obsah: 15ml Jednotlivé produkt čistá hmotnosť:

€3.29

Predajné Miesto Popísať podrobnosti o predajné miesto vyššie, získavanie a poskytovanie dôvery potenciálnych užívateľov. Predajné Miesto Popísať podrobnosti o predajné miesto vyššie, získavanie a poskytovanie dôvery potenciálnych užívateľov. Ako Používať: Krok Meno Dajte krok description tu. Krok

€5.43

Top